Ceikinių kultūros naujienos


Balandis į žemę grąžino šviesą ir šilumą, kurios apsupti, su dar didesniu džiaugsmu, išgyvename gražias kultūrines akimirkas Ceikiniuose.


Balandžio 1 d., šv. Velykų vakarą, Ceikinių kaimo seklyčia jaunimą pakvietė į diskoteką, o balandžio 8 d., per Atvelykį, gausiai susirinkusiems ceikiniečiams ir miestelio svečiams koncertavo Petras Bernatavičius. Atlikėjas susirinkusiai publikai dainavo iš visos širdies, tuo tarpu žiūrovai kiekvieną P. Bernatavičiaus dainą palydėdavo karštais plojimais.Įsimintina buvo ir balandžio 15-oji – Pasaulinė kultūros diena. Šią dieną Ceikinių kaimo kapelos „Keiziai“ melodijos suskambo regioniniame kapelų festivalyje „Ant Sarios krantų“ Švenčionyse. Festivalyje taip pat pasirodė kolektyvai iš Vilniaus, Grigiškių, Onuškio (Trakų r.) ir Sudeikių (Utenos r. ).„Keizių“ pasirodymo Švenčionyse akimirkas galite pamatyti šiame vaizdo įraše:
https://www.facebook.com/GrojantysCeikiniai/videos/1787505224649358/


P. S. už paramą renginiams bei kolektyvo pavėžėjimui skirtą transportą nuoširdžiai dėkoju Ceikinių seniūnui Sauliui Zabolevičiui, o už „Keiziams“ skolinamus instrumentus ačiū tariu Ignalinos kultūros ir sporto centro direktoriui Darginui Mikėnui.Ceikinių kultūros ir laisvalaikio organizavimo specialistė Rūta Kajėnė,

Švenčionių miesto kultūros centro ir autorės nuotraukos

Palikite komentarą

0

Komentarai (1185)

Įkelti ankstesnius komentarus